„IŚĆ W STRONĘ SŁOŃCA” to tytuł koncertu podczas, którego w ubiegłą sobotę zespół SYNKOPY próbował ze wszystkich sił przywołać słońce i wakacyjne wspomnienia. Jak widać za oknem udało im się to i to z dużym skutkiem – cały tydzień ani kropli deszczu i od rana do wieczora  słonecznie – piękna polska złota jesień.

W programie prawie 2 godzinnego  koncertu zabrzmiały stare, dobre przeboje polskich gwiazd estrady takie jak: „Goniąc kormorany” , „Zabrałaś mi lato”, „Tyle słońca w całym mieście” , „Zielone wzgórza nad Soliną” czy też tytułowy „Iść w stronę słońca” zespołu 2+1 oraz  wiele innych.

Muzykom towarzyszyli tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego „Zamek” ; Konrad Kijak i Wiktoria Malmon, Maciek Motyka i Wiktoria Pastuszka, Karina Strzelec i Hubert Redliński, którzy z wielkim wdziękiem  zilustrowali tańcem wykonywane przez SYNKOPY piosenki.

W trakcie koncertu, na ekranie wyświetlane były również teksty utworów co sprawiło, że publiczność bardzo chętnie włączała się do wspólnego śpiewania.

Pomysłodawcą, reżyserem koncertu na pożegnanie lata był Marian Gronek, współpraca – Adam Jastrzębski.  O taneczne ilustracje piosenek zadbała Monika Seweryn, prezentacja multimedialna – Tomasz Gil, światło i dźwięk – Paweł Sasal, prowadzenie koncertu – Agnieszka Sobutka – Klepaczewska.

Więcej zdjęć poniżej: