Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zaprasza na zimową edycję projektu Scena Zamek dla Każdego, która tym razem odbędzie się w formie online. Założeniem działania jest stworzenie możliwości prezentacji muzycznie uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.

Kto może wziąć udział w Scenie Zamek dla Każdego?

Absolutnie każdy! Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku, doświadczenia i poziomu zaawansowania – wokalistów, instrumentalistów, zespoły.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w projekcie?

Wystarczy przysłać do Organizatorów nagranie wideo Waszych muzycznych umiejętności.

Zakwalifikowane występy zostaną połączone w dwa koncerty i opublikowane 15 i 16 stycznia na profilu facebook’owym SCK – Zamek.

Będzie to namiastka tego, czego możemy być co roku świadkiem na zamkowej Scenie Kameralnej.

Pamiętajcie, że nie jest to typowy konkurs! Rada Starszych złożona z szydłowieckich osobowości muzycznych (niebawem dowiecie się, kto w niej zasiądzie!) wyróżni najciekawsze prezentacje. Wyróżnieni uczestnicy będą mieli okazję wystąpić podczas Szydłowieckich Zygmuntów oraz zorganizować swój pełnowymiarowy, profesjonalny recital!

W tym roku na naszym profilu po raz pierwszy odbędzie się także głosowanie publiczności na SUPER WYSTĘP. Sami wybierzecie swoich faworytów!

Zgłoszenia można wysyłać do 10 stycznia. Ilość uczestników ograniczona! Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie www.sckzamek.pl w zakładce „Do pobrania”.

REGULAMIN