W sobotę 21 marca członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Ostałowianki” z Ostałowa spotkały się przy wspólnym, świątecznym stole, podtrzymując lokalną tradycję wielkanocnych spotkań.
Na uczestników czekały domowe, tradycyjne potrawy, przygotowane przez gospodynie. Była to nie tylko okazja do degustacji świątecznych przysmaków, ale przede wszystkim do integracji i wspólnego spędzenia czasu w serdecznej atmosferze.
W wydarzeniu udział wzięli także zaproszeni goście, wśród nich proboszcz parafii w Rzucowie, przedstawiciele instytucji lokalnych oraz samorządu, m.in. kierownik ARiMR w Szydłowcu, dyrektor GOK w Chlewiskach, radny gminy, sołtys oraz prezes Stowarzyszenia „Rodzina Razem 2015”.
Więcej zdjęć:
