Etap zawodów międzypowiatowych obejmuje region byłego województwa radomskiego.

Jest to największy odnotowany sukces sportowy w historii szkoły! Wcześniej, zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt, PSP w Sadku zdecydowanie wygrała zawody na szczeblu gminnym i powiatowym. Warto zaznaczyć, że w kategorii dziewcząt młode Sadkowianki spisały się niewiele gorzej od chłopców, bowiem w Jedlińsku wywalczyły miejsce w pierwszej czwórce turnieju.

Na ten sportowy sukces uczniowie PSP w Sadku pracowali od wielu lat. Już w ubiegłych edycjach zawodów międzypowiatowych klasyfikowali się w pierwszej ósemce turnieju, zajmowali też czołowe miejsca w zawodach miejsko-gminnych i powiatowych. Jednak aż do tej pory nie udało im się przedrzeć przez etap zawodów międzypowiatowych. I dopiero w tym roku, po wieloletnich zmaganiach, wywalczyli awans na Igrzyska!

W pierwszej drużynie chłopców grali: Przemysław Banaczek, Dawid Kraska i Szymon Boruń, rezerwowymi byli: Michał Gwarek i Cezary Żak.

Dwóch pierwszych chłopców trenuje tenis stołowy w STS Szydłowiec, co w dużej mierze przyczyniło się do odniesionego sukcesu.

W drużynie dziewcząt występowały: Klaudia Dróżdż, Daria Zaborska i Karolina Żak.

Opiekunem obydwu zespołów i nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej w Sadku jest Jarosław Cender.