Jak pamiętacie jakiś czas temu informowaliśmy o castingu do konkursu piękności Miss Polonia Ziemia Radomska, który odbył się w szydłowieckim Zamku. 

Podobne castingi odbywały się w różnych częściach ziemi radomskiej, ale dopiero dziś organizatorzy czyli Radomska Grupa Mediowa ogłosili nazwiska 13 pięknych kobiet z naszego regionu, które wezmą udział w konkursie.

W finałowej trzynastce znalazła się pochodząca z Szydłowca Wiktoria Karpeta, której serdecznie gratulujemy! Na portalu CoZaDzień czytamy:

Wiktoria Karpeta ma 18 lat i jest uczennicą klasy maturalnej liceum w Szydłowcu. W dalszych planach ma studia językowe. Jej najsilniejszą stroną jest język angielski, ale zna także język niemiecki. Po ukończeniu studiów planuje zostać tłumaczem. Wolny czas poświęca na swoje hobby, zwłaszcza te sportowe. Wiktoria lubi pływać oraz jeździć na rowerze i rolkach. W nieco zimniejszych miesiącach rolki zamienia na narty, na których zjeżdża z ośnieżonych stoków. Sporo czasu spędza również w kuchni, gdzie eksperymentuje przy pieczeniu ciast. Najbardziej lubi te, przy którym trzeba poświęcić dużo pracy. Lubi kino wojenne i komediowe, a w radiu najczęściej słucha utworów, które aktualnie są na topie. Jak mówi, konkurs Miss Polonia pozwoli jej lepiej poznać świat modelingu. Po napisaniu matury będzie miała na to mnóstwo wolnego czasu.

Finał konkursu piękności Miss Polonia Ziemia Radomska odbędzie się 22 czerwca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Narutowicza w Radomiu.

Trzymamy za Wiktorię mocno kciuki!

Warto w tym miejscu przypomnieć, że w innym konkursie piękności czyli Miss Ziemi Radomskiej organizowanym przez redakcję Echa Dnia, w finale wystąpi inna nasza reprezentantka Aleksandra Nowacka. O sukcesie Oli pisaliśmy TUTAJ.

info i foto: CoZaDzień