Tych których wymieniłem dobrze znamy, jest jednak jeszcze wielu których znamy mniej lub wcale dlatego podobnie jak przy wyborach samorządowych postanowiłem przeprowadzić kilka wywiadów wyborczych.

Póki co otrzymałem odpowiedzi od kilku kandydatów: Zbigniew Kuźmiuk, Krzysztof Sońta, Martin Bożek z PiSu, Marta Ratuszyńska z SLD, Dominik Nowak z PJN. Na kilka odpowiedzi jeszcze czekam min: Ewa Kopacz, Czesław Czechyra z PO, Marek Suski, Marzena Wróbel z PiS, Marek Wikiński z SLD, Bożenna Pacholczak z PSL. Oczywiście będę również chciał porozmawiać z Panią Górską i Panami Piętowskim i Bąkiem, którzy są przedstawicielami naszej społeczności.

Każdy kogo interesuje los kraju powinien pójść na wybory, powinien dokonać przemyślanego wyboru. Po to mniej więcej będą te wywiady, dlatego zachęcam was do zadawania pytań, na które chcielibyście otrzymać odpowiedzi od kandydatów.Pytania można zadawać w komentarzach jak również wysyłając pod adres mailowy marcinbanaszczyk1986@gmail.com (gwarantuję anonimowość)Chciałbym abyście również pisali przy swoim pytaniu nazwisko kandydata do którego to pytanie jest skierowane. Proszę również o podsyłanie nazwisk kandydatów z którymi chcielibyście przeczytać wywiad, obiecuję że postaram się do takiej osoby dotrzeć.

Zachęcam do czynnego udziału w przedwyborczym czasie, a potem do dokonania właściwego i zgodnego z waszymi przekonaniami wyboru!