Nasz program to seria spotkań, w czasie których przedsiębiorcy będą mogli spotkać się z przedstawicielami banku, a także wymienić się własnymi doświadczeniami i wiedzą.

Co oferujemy

Dostarczymy Państwu informacje, które pomogą w podejmowaniu bieżących decyzji. Pokażemy trendy w gospodarce, a także w rozwoju mikro i małych przedsiębiorstw. Udzielamy odpowiedzi na pytania:

• jakie biznesy są dochodowe

• co będzie tylko modne, a co stanie się prawdziwą innowacją na rynku

• w co warto zainwestować

• gdzie i jak znaleźć potrzebny kapitał, w tym jak zbudować biznes korzystając ze środków Inicjatywy JEREMIE (preferencyjne wsparcie kapitałowe dla małych i średnich firm)

• które organizacje i instytucje mogą nam pomóc w bieżącym kierowaniu firmą

Kiedy

Najbliższe spotkanie, zorganizowane przy współpracy z Agencją Rozwoju Mazowsza, odbędzie się już 10 marca w Szydłowcu. Wśród prelegentów znajdą się, m.in.: Ignacy Morawski, główny ekonomista BIZ Banku, Henryk Pietraszkiewicz, doradca prezesa FM Banku PBP SA i eksperta w zakresie finansowania małych przedsiębiorstw oraz Barbara Misterska-Dragan, prezes firmy Misters Audytor Adviser sp. z o.o.

Gdzie

Spotkamy na śniadaniu biznesowym się o godz. 11.00 w sali konferencyjnej budynku Centrum Obsługi Inwestora, przy ul. Kolejowej 36A

Dodatkowych informacji na temat warsztatów udziela pracownik Agencji Rozwoju Mazowsza S.A Łukasz Górecki tel 22 566 47 84 , l.gorecki@armsa.pl.

Prosimy o przesłanie potwierdzenia udziału w spotkaniu na adres e-mail przemyslaw.kania@szydlowiec.pl do dnia 06.03.2015r. (możliwy jest udział szerszej reprezentacji Państwa firmy po wcześniejszym uzgodnieniu z ARM S.A.).

Więcej informacji można znaleźć na specjalnym portalu www.bizpolska.pl oraz stronie internetowej Agencji Rozwoju Mazowsza www.armsa.pl