{phocagallery view=category|categoryid=65|limitstart=0|limitcount=16|detail=5|imageordering=5}

Na turnieju obecna była rodzina zmarłego Adriana, oraz Zarząd Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej na czele z prezesem Arturem Łyczkiem, który otworzył zawody oraz podkreślił rangę turnieju. Żona Adriana, Justyna Lisak podziękowała wszystkim obecnym za pamięć życząc zawodnikom sportowej rywalizacji. Tradycją zawodów stało się, iż członek rodziny otwierał zmagania sportowe zespołów pierwszym kopnięciem piłki, w poprzednich latach była to córka Adriana, a w tym roku chrześnica Adriana Lisaka.

Działalność Adriana Lisaka, zamiłowanego w harcerstwie wychowawcy, nauczyciela młodzieży, inicjatora wielu imprez o charakterze sportowym, pozostała w pamięci jego kolegów i przyjaciół, z którymi działał w Stowarzyszeniu „Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej”, grywał na szydłowieckich boiskach, pracował w PG w Orońsku. Dowodem tej pamięci jest właśnie ten organizowany corocznie turniej Jego imienia.

Zwycięzcami tegorocznego turnieju zostali zawodnicy z drużyny „Wniebowzięci” Sadek, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Combo, a na trzecim Brooklyn.

Pamiątkowe puchary ufundowane przez Burmistrza Szydłowca Andrzeja Jarzyńskiego , także nagrody rzeczowe, które ufundowała Pan Wojciech Waszczyk wręczyli , Pani Justyna Lisak, wiceburmistrz Szydłowca Krzysztof Ziółkowski, prezes zarządu stowarzyszenia 'Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej’ Artur Łyczek,

Nagrodę im. Adriana Lisaka dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał czternastoletni Eryk Kołodziejski z drużyny Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Szydłowcu.

Zawody sędziowali Panowie Dawid Walkiewicz i Maciej Kapturski.

Poziom turnieju był bardzo wysoki, a mecze odbywały się w bardzo przyjaznej i koleżeńskiej atmosferze.