Na ostatni turniej pojechaliśmy w osłabionych składach z powodu chorób lub wyjazdów uczniów na wycieczki szkolne. W turnieju finałowym wystawiliśmy 2 drużyny w kategoriach klas 4 Szymon Nowak ( klasa 3)- Marcel Biegaj kl 4. Druga drużyna kat klas 6 – Antek Nowak, Bartek Rycerski, Adam Maghrabi.

Po 8 kolejkach zmagań, które trwały od października do maja najlepiej z szydłowieckich ekip wypadła para Szymon Nowak – Marcel Biegaj, kat klas 4 zajmując 3 miejsce brązowy medal. Pozostałe drużyny zajmowały miejsca 5-7. W ogólnej klasyfikacji chłopcy uplasowali się na 6 miejscu, dziewczęta na miejscu 7.

Zarząd RAS gratuluje wszystkim zawodnikom i zawodniczkom biorącym udział w tych rozgrywkach. Wielkie podziękowania dla sponsorów dzięki którym mogliśmy uczestniczyć w turniejach zarówno dla szkół podstawowych jak i gimnazjum. Podziękowania dla burmistrza za udostępnienie busa na ten turniej finałowy .

Trenerzy Paweł Bloch i Grzegorz Nowak już dziś zapraszają osoby które chciały by sprawdzić swoje umiejętności na parkiecie i rywalizować z koleżankami i kolegami. Czekamy na zgłoszenia na naszym profilu Rodzinna Akademia Sportu

info: Grzegorz Nowak

zakonczenieligisiatkowki1