Pierwotnie 9. Pomidzi Hit Festiwal w Szydłowcu miał odbyć się 12 lipca. Z wiadomych względów (pandemia koronawirusa i rządowe obostrzenia) nie doszła do skutku, ale agencja Pomidzi Dance Club postarała się o inny termin.

Tegoroczne święto muzyki disco polo w Szydłowcu odbędzie się 2 sierpnia na stadionie Szydłowianki Szydłowiec, na ulicy Targowej. Start o godzinie 14.00, cena biletu to 20 złotych. Dzieci do lat 12 wstęp darmowy.

Jak zwykle fani muzyki disco będą mogli usłyszeć samą czołówkę. W tym roku gwiazdami będą: DANZEL (belgijski wykonawca, twórca hitu „Pump it up”), RONNIE FERRARI (znany z hitu „Ona by tak chciała”), Alberto Amati (który zaśpiewa największe hity Italo Disco) czy MIŁY PAN (twórca hitu „Królowa”, który ma ponad 100 milionów wyświetleń na You Tubie)

Oprócz wymienionych wyżej wykonawców organizatorzy zapowiadają występy: zespołu Kolibeer, Miara, Love Dance, Boma, Cassino Randevu, Players czy Romano Dzi.

Podczas Festiwalu tradycyjnie już zorganizowane zostanie wesołe miasteczko. Organizatorzy zapewniają, że impreza będzie bezpieczna i odbędzie się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal „Nasz Szydłowiec”. Wszystkie szczegóły na plakacie ⤵️