Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zaprasza na kolejne zajęcia artystyczne dla dzieci z cyklu „ENCE-PENCE”. Podczas najbliższych zajęć najmłodsi będą mogli poznać Złotą Rybkę, która nie tylko spełnia życzenia, ale wraz z rybakiem zabierze wszystkich w niezapomnianą morską przygodę.

Usłyszymy muzykę morskich fal, śpiew syren, a na zakończenie odpłyniemy w głębię morza jako kolorowe rybki.

Zapraszamy dzieci od 2 do 7 lat.

1 lutego godz. 16:00 (zamek, II piętro, sala baletowa)

Udział w zajęciach płatny 30 zł

W zajęciach mogą również uczestniczyć rodzice (gratis)

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy i wpłaty do 30 stycznia

Tel. 617 10 29 wew. 106

Wpłaty na konto:

95 1240 5732 1111 0000 5057 6526 PEKAO S.A.

Tytuł przelewu: Ence-pence, imię i nazwisko

Założeniem „Ence-pence“ jest wprowadzenie najmłodszych odbiorców w świat muzyki, jak również pokazanie, w jaki sposób muzyka przeplata się z innymi dziedzinami sztuki:  z plastyką, tańcem, teatrem. Poprzez zabawę oraz różne formy aktywności twórczej, „ence- pence” kształci, umuzykalnia, ale także wychowuje młodych melomanów do świadomego uczestniczenia w kulturze. Bardzo ważnym elementem każdych zajęć jest również integracja dzieci ze sobą.

Ence-pence:

  • pobudza wyobraźnię
  • rozwija wrażliwość artystyczną
  • otwiera na nowe doświadczenia
  • poszerza wiedzę

Prowadzenie:

Kinga Bobienko – muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Jest założycielem Fundacji Pole do popisu, która organizuje różne wydarzenia artystyczne. Prowadzi familijny cykl „Poranki Muzyczne” w Szkole Muzycznej w Kozienicach i Pionkach oraz „Wkręć się w muzykowanie” w Kuźni Artystycznej w Radomiu. Współtworzy Zespół Gałgan, gdzie pisze i wykonuje własne piosenki dla dzieci. Jej fascynacją jest świat dziecięcej wyobraźni, który odpowiednio stymulowany, potrafi zabrać w niezapomnianą podróż.