Już w lipcu w Szydłowcu odbędzie się 10. edycja znanego w całym kraju Pomidzi Hit Festiwalu czyli święta muzyki disco polo.

W środę 12 maja Rafał Czubak główny organizator imprezy ogłosił gwiazdę szydłowieckiej imprezy, a będzie nią znany raper i zawodnik MMA wagi ciężkiej POPEK. Jego utwory w serwisie You Tube osiągają wielomilionową publiczność. W ostatnim czasie przywrócił świetność takim hitom jak „It’s my life” czy „Sing Hallelujah” z repertuaru Dr. Albana (który wystąpił wspólnie z Popkiem)

Dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej gwieździe muzyki dance, która pojawi się w Szydłowcu, a będzie to STACHURSKY. Kto z nas nie zna takich hitów jak „Zostańmy razem”, „Gdy zapłaczesz” czy „Typ niepokorny”? Stachursky nadal nagrywa, a jego piosenki, również osiągają wielomilionowe wyświetlenia.

Rafał Czubak mówi, że w Szydłowcu może pojawić się jeszcze jedna gwiazda. W kuluarach mówi się o największej gwieździe disco polo w Polsce. Jak myślicie o kogo chodzi?

Już w ubiegłym roku Rafał Czubak zapowiadał, że 10. edycja musi być wyjątkowa. Rok temu zaprosił m.in Danzela, Ronniego Ferrari czy Miłego Pana. Publiczność pomimo pandemicznych ograniczeń bawiła się do późnych godzin nocnych.

W tym roku zapowiada się jeszcze gorętsza impreza!