Dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiętności praca z taką artystką powinna być ogromnym wyróżnieniem i szansą. 

Monika Urlik to młoda wokalistka, o charakterystycznym i jedynym, tak brzmiącym głosie w Polsce. Zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu VENA, laureatka TOP TRENDY 2006 i wielu innych konkursów i festiwali.

Urodziła się w Dzierżoniowie. W wieku 9 lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w tamtejszej Państwowej Szkole Muzycznej imienia W. Killara. Brała udział w wielu koncertach w Polsce, między innymi we Wrocławiu, Poznaniu, Wałbrzychu oraz za granicą – w Wiesbaden, Monachium, czy Bishofsheim. Laureatka wielu festiwali oraz przeglądów młodych skrzypków we Wrocławiu, Bystrzycy Kłodzkiej, Kłodzku. Stypendystka burmistrza miasta Dzierżoniów za osiągnięcia artystyczne.

Zdobyła wiele nagród na najróżniejszych festiwalach i konkursach piosenki, jednak szersza publiczność poznała ją dopiero przy okazji występu w muzycznym talent show The Voice Of Poland. Będąca wtedy mamą już dwójki dzieci Monika brała udział w programie będąc w widocznej trzeciej ciąży – jednak nie przeszkadzało jej to w ogóle podczas żywiołowych wykonów na scenie! Inspirują ją między innymi tacy muzycy i wokaliści jak Queen, Whitney Houston, Aretha Franklin, Prince, Tina Turner.

Warsztaty w Szydłowcu odbędą się w dniach 10-11 października w siedzibie fundacji ul. Zakościelna 13. Wiecej informacji oraz rejestracja uczestników na www.warsztatymuzyczne.strefajp2.pl 

Portal Nasz Szydłowiec serdecznie zaprasza!