23 czerwca zapraszamy wszystkich miłośników biegania na kolejną edycję Ogólnopolskiego Biegu Ulicznego w Sadku. Weryfikacja (zapisy) odbędą się w dniu 23 czerwca 2024 r. w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Sadku w godz. 12.00 – 13.55 (przedbiegi), 14.00 – 16.00 – zapisy na bieg główny.

Zapisy online na bieg główny oraz regulamin zawodów dostępne na stronie timekeeper.pl

W imprezie biegowej mogą brać udział osoby, które w dniu biegu mają ukończone 18 lat. Dopuszczalne jest uczestnictwo osoby między 16 a 18 rokiem życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.

Uroczyste rozpoczęcie wydarzenia jest zaplanowane na godzinę 14:00 przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Sadku. W godzinach 14:10-15:20 odbędzie się rywalizacja dzieci i młodzieży na dystansach od 50 do 800 metrów. Start biegu głównego, na dystansie 10 km zaplanowany jest na godzinę 16:30.

Opłata wpisowa do biegu głównego wynosi 40 zł.

Organizatorzy zapewniają medale, zdobywcy trzech pierwszych miejsc (w kategorii kobiet i mężczyzn) otrzymają puchary i nagrody rzeczowe. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach wiekowych również otrzymają statuetki.

Imprezie towarzyszył będzie festyn rodzinny z licznymi atrakcjami.

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Zapisy na bieg główny i regulamin