61-letni Aleksander M. usłyszał zarzut zabójstwa młodego mężczyzny w Mirowie Starym koło Szydłowca na Mazowszu. Ciało 22-letniego Krystiana O. policjanci znaleźli zakopane na posesji podejrzanego. Zamordowany mężczyzna miał na głowie założony foliowy worek.

Podejrzany Aleksander M. przyznał się do postawionego zarzutu, złożył też wyjaśnienia. Prokuratura nie chce ujawniać żadnych szczegółów. Mówi tylko, że ta wersja będzie jeszcze weryfikowana.

Wiadomo, że 22-latek, miał wiele ran zadanych najpewniej nożem w okolice głowy i szyi. Znał się z podejrzanym – mieszkali w tej samej miejscowości.

Pozostałe trzy osoby zatrzymane w tej sprawie po przesłuchaniu mają status świadka, natomiast śledczy szykują już wniosek o areszt dla podejrzanego. Jeszcze dziś ma trafić do sądu.

22-letni Krystian O. został prawdopodobnie zabity w domu stojącym na posesji, na której odnaleziono jego ciało. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w budynku na ścianach widać było ślady krwi. Policjanci zabezpieczyli zakrwawiony młotek.

info: RMF 24

fot: Piotr Stańczak/Echo Dnia