Jak widać 22 Finał, po raz kolejny zostanie poświęcony opiece medycznej seniorów i oczywiście dzieciakom. Szydłowiec jak zwykle włączy się w działania i zorganizuje swój lokalny wielki finał.

Nie wiadomo jeszcze gdzie finał się odbędzie, ponieważ szydłowiecki zamek na którym praktycznie zawsze odbywał się koncert jest obecnie w remoncie. Czy będzie to Rynek Wielki, Targowisko Miejskie czy jakieś pomieszczenie zamknięte z pewnością dowiemy się niebawem.

W roku ubiegłym finał robiony był ze sporym rozmachem jak na warunki Szydłowca. Na szydłowieckiej scenie zagrały gwiazdy telewizyjnych talent show: Must be the music i Voice of Poland. Nie zabrakło oczywiście rodzimych wykonawców i wielu atrakcji w ciągu dnia na Rynku Wielkim. Nie da się jednak ukryć, że lepszej frekwencji przeszkodziła aura panująca w tamtym czasie ,czyli opady śniegu i siarczysty mróz. 

Jedną z głównych atrakcji był przygotowany przez mieszkańców Szydłowca olbrzymi baner na którym można było napisać pozdrowienia dla Fundacji WOŚP i Jurka Owsiaka. Baner został przekazany osobiście Owsiakowi przez członków szydłowieckiego sztabu. (zdjęcie poniżej)

Jakie działania będą miały miejsce podczas 22 Finału? kto zagra ? gdzie się odbędzie? Na te pytanie nie znane są jeszcze odpowiedzi. Z pewnością niebawem znanych będzie więcej szczegółów o których przeczytacie na portalu www.naszszydlowiec.pl