Wczoraj w porannym programie Dzień dobry TVN wystąpiła Zuza Gadowska i opowiedziała o nowym projekcie muzycznym „Gadowska z Gachami”

Podczas rozmowy z Zuzą Gadowską w porannej telewizji nie zabrakło pytań o to dlaczego muzyka? Jak to jest być córką muzyków? Czy jest to łatwy kawałek chleba? Artystka odpowiadała spokojnie, że muzyka w jej życiu była zawsze i było to naturalnym dla niej zjawiskiem.

Zawsze byłam skierowana na muzykę. Do szkoły muzycznej poszłam w wieku 9 lat. Dla mnie świat muzyczny to była norma. To potoczyło się naturalnie. Do 16 roku życia nie wiedziałam, że będę chciała śpiewać czy pisać piosenki – opowiadała

Należy dodać to, że w tej chwili Zuza ma magistra sztuki.

Poznała też życie w trasach koncertowych, bo jak sama mówi nie raz towarzyszyła w niej tacie. Mając już własne doświadczenie na scenie wie, że praca muzyka nie jest łatwa, ale z całą pewnością chce to robić. Tym bardziej, że jej partner też jest muzykiem i to z nim i jego bratem rozpoczynają projekt, o którym mowa wyżej „Gadowska z Gachami”

Nazwa jest ciekawa. Jak sama Zuza przyznaje jest zabawna i od razu się przyjęła wśród publiczności. Dlaczego Gadowska z Gachami? Partner Zuzy Gadowskiej, Hubert i Jego brat, Tomek mają na nazwisko Gach.

Tworzą trio. Zuza zajmuje się wokalem i gra na skrzypcach, Hubert Gach i Tomasz Gach są instrumentalistami. Młodzi artyści grają muzykę autorską i muzyczne przeboje we własnych aranżacjach. Zuzia Gadowska sama pisze słowa do piosenek a Hubert komponuje muzykę.

Na scenie w porannym programie Dzień dobry TVN, artyści wykonali utwór „Zimowa Sercowa”, którego autorką tekstów i muzyki jest Zuza.

Poniżej link, gdzie znajdziecie całą rozmowę i utwór  „Zimowa Sercowa”, który zagrała Zuza z zespołem  Gadowska z Gachami

Dzień dobry TVN – Zuza Gadowska z zespołem Gadowska z Gachami.