Od lat finał organizowany jest również w Szydłowcu i nie inaczej będzie podczas najbliższej „orkiestry”. 

Hasło 24. Finału WOŚP brzmi: „Gramy dla! Pediatrii i godnej opieki ludzi w podeszłym wieku. Mierzymy wysoko.”

Ze wstępnych ustaleń szydłowieckiego sztabu WOŚP (szczegółowy plan zostanie podany w najbliższym czasie) wiemy, że również tym razem nie zabraknie w Szydłowcu atrakcji. 

Przez cały dzień na szydłowieckich ulicach oraz w innych miejscowościach powiatu szydłowieckiego będziecie mogli spotkać wolontariuszy z puszkami. 

Po raz czwarty z szydłowieckiego Rynku Wielkiego wystartuje marsz Nordic Walking, a po raz drugi uliczny bieg pod ogólnopolskim hasłem „Policz się z cukrzycą”.

W hali ZS im. Jana Pawła II odbędzie się coroczny „orkiestrowy” turniej futsalu

W „Lodownii” odbędzie się jak zwykle „Orkiestrowy Bal Karanawałowy” dla najmłodszych, ich rodziców i dziadków. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy na koncert finałowy do szydłowieckiego Zamku, który w tym roku odbędzie się na sali kinowej, więc nikt nie zmarznie, a dobra muzyka zagwarantowana. Zagrają dla nas: zespół Magister Ninja z Łodzi, zespół Sanderling z Szydłowca oraz Tomasz Kraska z Szydłowca. 

Jak zwykle nie zabraknie ciekawych licytacji „orkiestrowych” gadżetów. Będą „orkiestrowe” koszulki, kubki, będzie również piłka z podpisami piłkarzy Legii Warszawa. 

Wieczorem tradycyjne „Światełko do Nieba” rozbłyśnie nad szydłowieckim Zamkiem.

Warto wspomnieć, że w tym roku szefostwo w szydłowieckim sztabie objęła Anna Kowalska. Sztab oczywiście działa przy Szydłowieckim Centrum Kultury i Sportu „Zamek”.

Zapraszamy na facebooka Sztabu WOŚP Szydłowiec. Sztab informuje, że jeżeli ktoś ma coś ciekawego, co można zlicytować podczas aukcji i chciałby przekazać na rzec WOŚP, proszony jest o ze sztabem. 

Na 24. finał WOŚP w Szydłowcu zaprasza Anna Kowalska szefowa sztabu oraz wszyscy członkowie szydłowieckiego sztabu WOŚP! Mierzymy Wysoko, więc niech moc będzie z nami 🙂

Patronat medialny nad 24. Finałem WOŚP w Szydłowcu sprawuje portal Nasz Szydłowiec. 

Szczegółowy plan działań podamy niebawem. 

artysciwosp24