Wczoraj 9 marca, w radomskim hotelu Aviator odbył się casting w konkursie na Miss Ziemi Radomskiej 2018. 

Jury z wielu chętnych dziewcząt i kobiet wybrało 12, które zmierzą się w finale konkursu już 25 maja.

Wśród najładniejszych znalazła się Aleksandra Nowacka z Szydłowca, tegoroczna maturzystka, znana mieszkańcom Szydłowca chociażby z występów w Teatrze Poezji i Muzyki „U Radziwiłła”.

Taki konkurs to nie tylko przygoda, ale też możliwość sprawdzenia się, poradzenia sobie z tremą. Z racji moich zainteresowań teatralnych pewnie łatwiej mi to przyszło niż innym dziewczynom, ale myślę, że naprawdę warto spróbować – powiedziała Ola Nowacka redakcji Echa Dnia.

Urodę i elokwencję kandydatek oceniało jury, w którym znalazła się między innymi Paulina Maziarz, Miss Ziemi Radomskiej 2016 i jednocześnie Miss Polski 2016, a także Anna Matulaniec, Miss Ziemi Radomskiej 2017 i jednocześnie uczestniczka ścisłego finału konkursu Miss Polski 2017. Dziewczyny odpowiadały na pytania członków jury dotyczące zainteresowań, znajomości języków, umiejętności. Mówiły o tym czym zajmują się na co dzień i co chciałyby robić w przyszłości. Prezentowały swoje wdzięki w kreacjach wieczorowych oraz w strojach kąpielowych.

Będziemy śledzili poczynania reprezentantki Szydłowca. Gratulujemy i mocno ściskamy kciuki w dalszym etapie.

info i foto: Echo Dnia Radom