Szanowni Państwo!
MIESZKAŃCY GMINY SZYDŁOWIEC!

Minęło niespełna cztery lata od kiedy zdecydowaliście Państwo powierzyć mi funkcję burmistrza i misję wdrażania zmian w naszej Gminie. Bardzo serdecznie Państwu dziękuję za te cztery lata pracy, wsparcia, rozmów, planów, uwag i krytyki, a także radości ze wspólnych sukcesów.

Cztery lata temu nie znaliście mnie Państwo jako człowieka zarządzającego Gminą, a mimo to zaufaliście mi.

Dziś możecie się Państwo przekonać, że jestem osobą otwartą na współpracę, dotrzymującą słowa, a zdobyte przeze mnie doświadczenie gwarantuje, że Gmina Szydłowiec będzie się sukcesywnie rozwijać i pozytywnie zmieniać.

Swój program wyborczy, a raczej to do czego będę konsekwentnie dążył ukierunkowane będzie zdecydowanie na rozwój gospodarczy. To co zostało zapoczątkowane w obecnej kadencji w celu pozyskania inwestorów, musi być kontynuowane, aby w Szydłowcu powstały nowe zakłady i nowe miejsca pracy.

Oczywiście będę nadal sukcesywnie kontynuował zmiany w wielu płaszczyznach. Mam tu na myśli m in. modernizacje szydłowieckiego zalewu, wsparcie Powiatu Szydłowieckiego w budowie basenu. Bardzo ważne, będą również wszelkie potrzebne nam mieszkańcom inwestycje infrastrukturalne, w tym kanalizacyjne, ale mimo wszystko rozwój gospodarczy i ożywienie dzielnicy przemysłowej to będzie mój priorytet.

Szanowni Państwo, zmiany które konsekwentnie zachodzą w Gminie Szydłowiec idą w dobrym kierunku i te zmiany bezwzględnie trzeba kontynuować. Dlatego proszę państwa o wsparcie i głos w nadchodzących wyborach samorządowych.

Mój program wyborczy oraz rozliczenie z tego, do czego się zobowiązałem w 2014 roku znajdą Państwo na stronie

www.arturludew.info

Z wyrazami szacunku Artur Ludew