Już w czwartek 15 października premiera najnowszego utworu z repertuaru Maćka Lisa znanego pod pseudonimem Roteiro, który jakiś czas temu rozpoczął swoją przygodę z muzyką disco.

Singiel pt. „Dla nas czas” został napisany na potrzeby jednego z gościnnych występów Maćka podczas przyjęcia weselnego Pauliny i Kamila Nowocień. Roteiro wystąpił tam jako „muzyczna niespodzianka”.

Po publicznym wykonaniu utworu usłyszałem wiele bardzo pozytywnych opinii. Było to inspiracją do nagrania piosenki w studiu. Chciałbym ją dedykować wszystkim parom młodym, tym bardziej, że jest to idealny numer na pierwszy weselny taniec” – powiedział portalowi „Nasz Szydłowiec” Roteiro.

Tym razem nie będzie teledysku do nowej piosenki Roteiro. Z powodu epidemii koronawirusa Maciek nie koncertuje, więc na nagranie teledysku nie pozwolił budżet.

Do tej pory Roteiro zapoznał nas z trzema swoimi autorskimi propozycjami: „Tylko Bądź”, „Mocno tak” i „Sentymalna”. Z wszystkimi wymienionymi piosenkami możecie zapoznać się na jego kanale You Tube TUTAJ

W czwartek 15 października sprawdzimy najnowszą propozycję pt. „Dla nas czas”.