Start planowany jest na godzinę 9.oo, a zaproszenie skierowane jest do gimnazjalistów, którzy już za chwilę staną przed wyborem szkoły średniej. Portal Nasz Szydłowiec poleca oczywiście szydłowieckiego „Sienkiewicza”, ponieważ należy wspierać nasze rodzime placówki. Tym bardziej, że od kilku lat panuje wzrost wyboru jako szkoły średniej, szkół spoza Szydłowca. 

Liceum przy ulicy Zamkowej w Szydłowcu promuje swoje Dni Otwarte propozycją nowej specjalizacji czyli klasy o profilu „Dziennikarstwo i Nowe Media”. Super! Portal Nasz Szydłowiec tym bardziej wspiera to przedsięwzięcie i zachęca do dołączenia do klasy o tym profilu. Już dziś możemy Was zapewnić, że portal Nasz Szydłowiec będzie otwarty na współpracę z każdym licealistą z tej klasy! Wspólne przedsięwzięcia, możliwość publikowania artykułów na portalu, a także wiele innych ciekawych spraw o których dowiecie się w późniejszym czasie. Portal Nasz Szydłowiec to również „kopalnia” kontaktów z wieloma mediami ogólnopolskimi, a także z czołowymi dziennikarzami w kraju. 

Oprócz klasy „dziennikarskiej” Zespół Szkół Ogólnokształcących w Szydłowcu oferuje: klasę humanistyczną, klasę przyrodniczo – medyczną, klasę lingwistyczną, klasę matematyczno – informatyczną. 

Szydłowiecki „Sienkiewicz” to szkoła z tradycjami i bogatą ponad 70-letnią historią. Warto kształcić się w tej placówce! Więcej szczegółów znajdziecie na grafikach. 

liceumdzienotwarty