Wolontariusze z Punktu Przetrzymań Psów w Szydłowcu, Urząd Miejski oraz Szydłowieckie Centrum Kultury Zamek zapraszają na Dzień Psiaka Szydłowiaka – pierwsze takie wydarzenie w Szydłowcu!

Spotkajmy się o 14:00 w Parku Radziwiłłowskim i wspólnie zbierajmy fundusze na lepsze życie dla bezdomniaków z Szydłowieckich ulic, aż do wieczora!

W programie: muzyczne występy młodych, zdolnych wykonawców z Pracowni Muzycznej PIANO oraz uczniów z PSP nr. 2 im Jana Pawła II. Pokazy sportowe Akademii Karate Szydłowiec oraz Akademii Holistycznej ze Skarżyska-Kamiennej. Pokaz tańca towarzyskiego oraz pokaz pierwszej pomocy.

Ponadto, dla Bezdomniaków zagrają najlepsi wokaliści z Szydłowca – Zuza Gadowska, Tomasz Kraska i Laura Śliwa z zespołem!

W godzinach 15-16 odbędzie się darmowa akcja chipowania psów!

Co więcej, przewidziane są licytacje i wiele świetnych nagród dzięki uprzejmości wielu szydłowieckich darczyńców!

Grill, pyszne domowe ciasta, tania książka, wata cukrowa, bazarek pełen znakomitości za bezcen.

Malowanie buziek i inne atrakcje dla dzieci! 🙂

Podczas wydarzenia obecni będą wolontariusze wraz z psami z Punktu Przetrzymań – będzie można zobaczyć dla kogo dokładnie to wszystko się dzieje!

Zachęcamy do przynoszenia kocy, karmy, zabawek, obroży, smyczy! Wszystko się przyda!

Zapraszamy, bo to świetna okazja na miłe spędzenie niedzielnego popołudnia, zjedzenie pysznych rzeczy, zaopatrzenie się w przydatne rzeczy i zrobienie czegoś dobrego. 🙂

Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na utrzymanie psów, które przebywają w Punkcie Przetrzymań, pomoc bezdomnym zwierzakom z Szydłowca i okolic oraz na sterylizacje, które mają na celu zmniejszenie problemu bezdomności zwierząt.