Akcja szycia maseczek przez Ekipę Lodowcową Chlewiska/Szydłowiec trwa w najlepsze!

Do pomocy zgłasza się coraz więcej osób, coraz więcej osób chce szyć, są chętni aby przekazywać materiał itp.

Do tej pory uszyte zostało około 2,5 tys. maseczek, a materiału jest na 10 tysięcy! Maseczki na tę chwilę szyje 14 – krawcowych i cały czas zgłaszają się kolejne chętne!

Jak wspominaliśmy w poprzednim artykule w maseczki od Ekipy zaopatrzone zostały okoliczne szpitale, apteki, służby mundurowe, placówki medyczne.

Dziś na naszego maila przysłane zostały specjalne podziękowania dla Ekipy Lodowcowej.

W imieniu całego personelu wraz z kierownikiem Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego składamy serdeczne podziękowania Ekipie Lodowcowej Chlewiska/Szydłowiec za przekazane nam maseczek ochronnych. Jesteście wielcy!” – napisali pracownicy Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Łaziskach w powiecie szydłowieckim.

Podziękowania Ekipie złożyli również druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Orońsku:

Serdecznie dziękujemy za troskę i wsparcie! Bardzo dziękujemy za wielkie serca i zaangażowanie. Maseczki od Ekipy będą używane podczas akcji” – napisali druhowie z Orońska.

Maseczki od Ekipy Lodowcowej Chlewiska/Szydłowiec trafiły również do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szydłowcu. Maseczki te trafią do podopiecznych ośrodka, a są to często osoby starsze, schorowane i samotne. Podopieczni MOPSu za pośrednictwem dyrektora Krzysztofa Kisiela, podziękowali członkom Ekipy i obiecali modlitwę w ich intencji.

Koronawirus nie odpuszcza, jednak jak widać nie poddajemy się, a wokół nas dzieje się bardzo dużo dobra, wystarczy dobrze się rozejrzeć!

Brawo Ekipa Lodowcowa Chlewiska/Szydłowiec!