Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego,  już po raz kolejny mieli okazję wyjazdu integracyjnego do Polaniki w Chrustach. Uczniowie skorzystali z możliwości aktywnego wypoczynku połączonego z zajęciami sportowymi, terapeutycznymi i turystycznymi.

W ramach wyjazdu uczniowie korzystali z zajęć na basenie, zwiedzali Park Miniatur położony na terenie ośrodka, poznając historię okolicznych zabytków.

Dzieci uczestniczyły w zajęciach terapeutycznych. Miały okazję samodzielnego odgrywania ról podczas warsztatów teatralnych. W wolnych chwilach korzystaliśmy z sali bilardowej i gier komputerowych.

Innymi atrakcjami podczas pobytu było samodzielne szukanie ukrytych skarbów na terenie ośrodka wg map przygotowanych przez animatorów.

Wieczory spędzaliśmy na zabawie dyskotekowej oraz sprawdzaniu swoich możliwości wokalnych uczestnicząc w spotkaniach karaoke.

Na zakończenie pobytu organizatorzy zapewnili naszym uczniom ognisko pożegnalne połączone z pieczeniem kiełbasek i muzykowaniem. 

Rodzice i uczniowie za pomoc i osobiste zaangażowanie w organizacji wyjazdu składają serdeczne podziękowania pani Dyrektor Szkoły Danucie Gnat.

Opiekunami wyjazdu były: p. D. Suligowska,  p. I. Guzik i p. B. Irańska