Ewentualne odejście ma nastąpić już w najbliższej przerwie zimowej, a potwierdzeniem spekulacji Przeglądu ma być to, że skauci Legii obserwują już następców dla Dominika.

Transferu nie wyklucza również prezes Leśniodorski mówiąc, że każdy jest na sprzedaż, oczywiście za odpowiednią cenę. Nie da się oczywiście ukryć, że Furman jest obecnie w takim wieku, że inne kluby chciałyby w niego zainwestować. Obok Bereszyńskiego Furman to jedyny piłkarz na którym obecnie Legia może zarobić porządne pieniądze.

Czy jednak spekulacje Dominika mogą się potwiedzić? Fakt, Dominik spędził praktycznie całą rundę w pierwszym składzie Legii Warszawa, ale raczej podobnie jak cały zespół nie zachwycał. Lepiej szło mu w Reprezentacji Polski do lat 21, której jest kapitanem.

Według mediów zainteresowanie Furmanem jest bardzo duże. Dominika łączono z wielkimi firmami, dla niektórych piłkarzy nieosiągalnymi: Arsenal Londym i Chelsea, a także tymi z niższej półki: HSV Hambur czy Catania Calcio.

Gdzie Dominik zagra w najbliższym czasie? Dla jego fanów i sympatyków jest to raczej bez znaczenia, najważniejsze, aby się rozwijał i podnosił swoje umiejętności. Jest to bardzo ważne, ponieważ Dominik jest wymieniany w gronie przyszłych filarów dorosłej Reprezentacji Polski.