Przedstawiamy Wam nazwy komitetów i nazwiska kandydatów w wyborach do rady powiatu szydłowieckiego. 

Okręg nr 1 Miasto i Gmina Szydłowiec (pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania)

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gospodarcze

  1. GÓRLICKI Włodzimierz 62 Szydłowiec
  2. SIEBYŁA Karol Arkadiusz 33 Szydłowiec
  3.  BIALIK Piotr Wojciech 48 Szydłowiec
  4. TOMCZYK Marek 36 Szydłowiec
  5.  GARECKA-GŁOWACKA Monika Katarzyna 43 Sadek
  6. CZERWIAK Stanisława Janina 69 Szydłowiec
  7. MAJEWSKA Barbara 52 Szydłowiec
  8. PIASECKA Laurencja Anita 46 Szydłowiec
  9. GRUDZIEŃ Dariusz 53 Szydłowiec
  10.  KONIARCZYK Andrzej 42 Szydłowiec

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. GNAT Danuta Jolanta 55 Szydłowiec
  2. KWIATEK Michał Narcyz 30 Wola Korzeniowa
  3. SZCZEŚNIAK Łukasz Konrad 33 Ciechostowice
  4. KRZEWIŃSKI Albert Marian 43 SZYDŁOWIEC
  5. SZYMKIEWICZ Mariusz 41 Szydłowiec
  6. PĘKSYK Dorota 45 Szydłowiec
  7. DERLETA Jerzy 67 Wysoka
  8. DYCHAŁA-MATYSIAK Magdalena Maria 46 Marywil
  9. RZEŹNIK Beata 43 Zdziechów
  10. ŁĘKAWSKI Stefan 69 Sadek

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd 

  1. ZAWODNIK Paweł 28 Szydłowiec
  2. STANIK Monika 36 Szydłowiec
  3. SOBUTKA-KLEPACZEWSKA Agnieszka 48 Szydłowiec
  4. BUCZEK Iwona 45 Majdów
  5. RYCERSKI Mateusz 29 Szydłowiec
  6. SZCZEŚNIAK Sławomir Lucjan 47 Szydłowiec
  7. FARBIŚ Elżbieta Katarzyna 34 Szydłowiec
  8. GIL Marzena Danuta 53 Szydłowiec
  9. GÓRLICKI Paweł 54 Szydłówek
  10. ORMAN Tomasz Henryk 52 Szydłowiec

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe 

  1. WŁOSKIEWICZ Adam Mieczysław 62 Szydłowiec
  2. MAMLA Rajmund Kazimierz 63 Majdów
  3. WLAZŁO Adam Stanisław 55 Szydłowiec
  4. MICHALSKA Maria 53 Szydłowiec
  5. PIĘTOWSKI Tadeusz 63 Sadek
  6. JANICKA Kinga 35 Szydłowiec
  7. KĘPCZYŃSKI Adam Franciszek 57 Jankowice
  8. BŁASZCZYK Karolina 29 Wola Korzeniowa
  9. WALASIK Małgorzata 32 Wysocko
  10. ZIELIŃSKA Sylwia Katarzyna 34 Wilcza Wola

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. CIELECKI Wiktor Artur 48 Szydłowiec
  2. LAGNER Ewelina 37 Szydłowiec
  3. STĘPIEŃ Agnieszka 53 Wola Korzeniowa
  4. ZIMNICKA Ewa Alicja 44 Szydłowiec
  5. JANCZYK Marek Bogdan 63 Szydłowiec
  6. ADAMCZYK Albert Szymon 32 Szydłowiec
  7. PODGÓRSKI Jacek 49 Szydłowiec
  8. MACIEJEWSKA Dominika Ewa 29 Szydłowiec
  9. WESOŁOWSKI Wojciech 42 Szydłowiec
  10. POMORSKA-BĘBENEK Edyta Halina 29 Szydłowiec

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 

  1. KORNATOWSKI Piotr Walenty 69 Szydłowiec
  2. GWAREK Magdalena 27 Wola Korzeniowa
  3. PYTLAK Dariusz Wojciech 48 Szydłowiec
  4. WINIARCZYK Grzegorz Marcin 35 Szydłowiec
  5. GWAREK Krystyna 62 Szydłowiec
  6. RUZIK Marek 40 Zdziechów
  7. ZIĘTKOWSKA Beata 44 Omięcin
  8. JANCZYK Ewelina Katarzyna 37 Lipienice Górne
  9. MATYSZCZAK Antoni 69 Szydłowiec
  10. SOKOŁOWSKI Marek 59 Szydłowiec

Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej 

  1. BEDNARCZYK Krystyna 66 Szydłowiec
  2. DEPO Jan Michał 62 Szydłowiec
  3. DULĘBA Martyna Małgorzata 36 Szydłowiec
  4. GRZMIL Bogdan Jan 58 Szydłowiec
  5. GULA Krzysztof Wiesław 57 Szydłowiec
  6. GÓRLICKI Robert Maciej 42 Szydłowiec
  7. KWAPISZ Andrzej Stanisław 61 Szydłowiec
  8. CZYŻEWSKA-POCHYLSKA Iwona Dagmara 42 Szydłowiec
  9. WIKTOROWICZ Sławomir Grzegorz 44 Szydłowiec
  10. WIŚNIEWSKA-KUREK Ewelina Honorata 47 Sadek

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa dla Szydłowca

  1. GÓRECKI Włodzimierz Tomasz 59 Szydłówek
  2.  BARAŃSKI Krzysztof Zbigniew 58 Szydłowiec
  3. BARSZCZ Marlena Magdalena 37 Szydłowiec
  4. DRÓŻDŻ Klaudia Patrycja 18 Sadek
  5. JAKUBCZYK Łukasz Dariusz 29 Szydłowiec
  6.  KIJAK Robert 42 Szydłowiec
  7. KĘPAS-BĄK Izabela 39 Szydłowiec
  8. PASTUSZKO Krzysztof 52 Szydłowiec
  9. RDZANEK Paweł 31 Szydłowiec
  10. ZIÓŁKOWSKA Lidia Maria 40 Szydłowiec

Okręg nr 2 Gmina Chlewiska (pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania)

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. REJCZAK Krzysztof Leszek 39 Sulistrowice
  2. ADAMCZYK Krzysztof 68 Chlewiska
  3. DZIUK Agnieszka Anna 37 Pawłów
  4. PYCH Teresa Grażyna 59 Huta
  5. MAJEWSKA Agnieszka 27 Nadolna

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. MAMLA Dariusz 37 Chlewiska
  2.  JAŚKIEWICZ Leszek Ryszard 61 Chlewiska
  3. SZPARAGA Ryszard Stefan 57 Broniów
  4. MNICH Beata 48 Pawłów
  5. KOŁODZIEJ Bożena 53 Chlewiska

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd

  1. BEDNARCZYK Małgorzata Katarzyna 34 Budki Drugie
  2. PAWLAK Ilona Agata 40 Pawłów
  3. BIAŁEK Irena Iwona 42 Zaława
  4. KAŹMIERCZYK Mariusz Grzegorz 41 Skłoby
  5. NAPORA Ryszard 48 Ostałów

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. JAGIEŁO Anna Grażyna 30 Budki Pierwsze
  2. TOMCZYK Andrzej 28 Budki Trzecie
  3. SŁOŃ Małgorzata Barbara 49 Koszorów
  4. GRECKI Dariusz Leszek 55 Chlewiska

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

  1. BĄK Zdzisław Tadeusz 57 Zaława
  2. PODSIADŁA Ewelina 34 Budki Pierwsze
  3. NĘDZKA Kazimierz Gerard 62 Chlewiska
  4. KIERKUŚ Iwona 42 Skłoby
  5. SADOWNIK Tomasz Sławomir 46 Ostałów

Okręg nr 3 Gmina: Jastrząb, Mirów, Orońsko (pozycja na liście, nazwisko, imiona, wiek, miejsce zamieszkania)

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gospodarcze 

  1. SIERAWSKI Cezary Włodzimierz 55 Wola Lipieniecka Duża
  2. BASIAK Jarosław Zbigniew 49 Bieszków Dolny
  3. BIAŁAS Paweł 29 Orońsko
  4. MOLENDA Jarosław Wojciech 48 Orońsko
  5. KOSTERNA Monika 40 Mirów Nowy
  6. GŁUCH Milena Monika 38 Gąsawy Rządowe
  7. GRDUK Grzegorz 37 Chronów
  8. BŁACH Marzanna Małgorzata 56 Zbijów Duży

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

  1. BODO Janina 69 Szydłowiec
  2. SODEL Aneta 46 Bieszków Górny
  3. TOMCZYK Dariusz 47 Orońsko
  4. KALITA Aneta 40 Wola Lipieniecka Duża
  5. MICHAŁOWSKA Marianna 63 Łaziska
  6. TOMKOWSKI Konrad 34 Gąsawy Rządowe
  7. RYGIEL Maciej Paweł 31 Mirówek
  8. WOŹNIAK Roman Bogusław 57 Krogulcza Mokra

Komitet Wyborczy Wyborców Samorządowo – Społeczny 

  1. MAJSIAK-GROMEK Aneta Agnieszka 46 Lipienice Górne
  2. PARSZEWSKI Krzysztof 31 Gąsawy Rządowe Niwy
  3. JANOWSKA Marzena Aneta 43 Bieszków Dolny
  4. SASIN Aleksy 52 Dobrut
  5. BUDZYŃSKI Piotr 56 Tomaszów
  6. FIJAŁKOWSKA Wioleta Anna 32 Guzów
  7. BASIAK Remigiusz Józef 45 Jastrząb
  8. CZARNOTA Cezary 45 Rogów

Komitet Wyborczy Wyborców Solidarny Samorząd 

  1. GOŁOSZ Anita Elżbieta 44 Zbijów Duży
  2. GULA Barbara 60 Śmiłów
  3. FIGARSKA Sabina 34 Orońsko
  4. FAJDEK Marian Wojciech 59 Tomaszów
  5. BODO Damian Kamil 29 Śniadków
  6. KĘPA Ilona Patrycja 30 Rogów
  7. WIATRAK Michał Piotr 29 Wola Lipieniecka Duża
  8. BREDŁOWSKI Zdzisław 68 Orońsko

Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość

  1. KOWALIK Joanna Nina 38 Mirów Stary
  2.  KNOP Krzysztof Jacek 37 Orońsko
  3. KRUK Małgorzata 33 Orońsko
  4. FIGARSKA Alicja 62 Dobrut
  5. JANCZYK Cezary Szczepan 40 Lipienice Górne
  6. GAJEWSKI Michał Marcin 36 Mirów Nowy
  7. KĘPAS Daniel Marek 59 Bieszków Górny
  8. SWĘDA Andrzej 49 Orońsko

Komitet Wyborczy Wyborców Siła Szydłowca 

  1. SIUDA Teresa 49 Bąków
  2. KALUGA Agata 42 Gąsawy Rządowe Niwy
  3. ŁYŻWA Tadeusz 62 Wałsnów
  4. GRZYB Dorota Justyna 41 Guzów Kolonia
  5. NITEK Wojciech 53 Dobrut

Komitet Wyborczy Wspólnota Ziemi Szydłowieckiej 

  1. LECH Sławomir Teofil 54 Lipienice Górne
  2. PISZCZEK Jolanta Barbara 51 Orłów
  3. SPÓRNA Łukasz Edmund 37 Wola Lipieniecka Mała
  4. MIŁOWSKA-MOLGA Urszula 39 Helenów

Komitet Wyborczy Wyborców Alternatywa dla Szydłowca

  1. ADAMCZYK Krzysztof 49 Bąków
  2. CENDER-WALAS Katarzyna 35 Rogów
  3. GWÓŹDŹ Michał 32 Mirówek
  4. KOJARA Michał 33 Wola Lipieniecka Mała
  5. SODEL Zbigniew 61 Mirówek
  6. WASIŁEK Judyta Joanna 25 Mirów Stary
  7. NOWAK Marta Ewelina 31 Gąsawy Rządowe Niwy

TUTAJ pełna lista kandydatur do rady powiatu szydłowieckiego z Miasta i Gminy Szydłowiec oraz Gmin Chlewiska, Jastrząb, Mirów i Orońsko.

Zachęcamy wszystkich do udziału w wyborach samorządowych! Wybierajcie świadomie!

Kandydatów w wyborach samorządowych zachęcamy do reklamowania się na łamach portalu Nasz Szydłowiec. Pełna oferta reklamowa na czas wyborów dostępna: 

TUTAJ

fot. Freepik.com