W ostatnią sobotę 8 czerwca Szydłowianka wyjechała na mecz do Mszczonowa z miejscową Mszczonowianką. (na zdjęciu)

Już w 7 minucie nasz zespół po golu Millera objął prowadzenie, wynik ten utrzymał się do przerwy co mogło być uznane za niespodziankę ponieważ gospodarze są drużyną wyżej notowaną od Szydłowianki.

Początek drugiej połowy to wyrównanie wyniku meczu, który to był sprawiedliwszy. Mimo wszystko do końca meczu to szydłowiecka drużyna wydawała się groźniejsza i gdy wydawało się już, że jesteśmy o krok od strzelenia zwycięskiego gola Mszczonowianka w ostatnich minutach pokonała Krzysztofa Furmana dwukrotnie i mecz zakończył sie wynikiem 3:1 na korzyść gospodarzy.

 

Szydłowianka utrzymała się na szóstym miejscu, które jest bardzo dobre jak na beniaminka. Nasz zespół czeka jeszcze jedno spotkanie z Victorią Sulejówek w Szydłowcu. Victoria to jednak zespół, który do końca walczył o awans i zajął ostatecznie trzecie miejsce. Szydłowianka musi jednak wygrać, by utrzymać szóstą lokatę w przypadku porażki może spaść nawet na 10 miejsce, a tego wszyscy sympatycy z pewnością by nie chcieli.

Najwięcej informacji o Szydłowiance Szydłowiec, relacje z meczów, zdjęcia i video znajdziecie na portalu www.szydlowianka1946.pl