3 sierpnia portal Nasz Szydłowiec zyskał trzeciego partnera w ramach programu „ŁNSz”. Firma Luk-Mas Zdrowie i Relaks – Łukasza Jakubowskiego. 

Łukasz i jego gabinet masażu odwiedza wielu mieszkańców Szydłowca, w różnym wieku, z różnymi dolegliwościami. Wszyscy zdają sobie sprawę, że masaż to doskonała forma relaksu i ochoczo z niej korzystają. Kameralny gabinet, który mieści się na pierwszym piętrze Hotelu „Pod Dębem” w Szydłowcu, relaksacyjna muzyka oraz umiejętności Łukasza z pewnością działają cuda. 

Co na współpracy z portalem Nasz Szydłowiec zyskuje Luk – Mas Zdrowie i Relaks? Oczywiście szeroką promocję swoich usług na portalu oraz portalowym facebooku (wśród blisko 5 tysięcy odbiorców), współpracę przy przeróżnych przedsięwzięciach itp. 

Co na współpracy z Luk-Mas Zdrowie i Relaks zyskuje portal Nasz Szydłowiec? Oczywiście korzyści materialne 🙂

Chcemy się rozwijać, ale do tego potrzebne są pieniądze, czyli dotacje szydłowieckich przedsiębiorców. Portal w zamian za to gwarantuje Wam kampanię reklamową jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej.

Wszystkich szczegółów dowiecie się bezpośrednio od nas:

– adres: pl. Rynek Wielki 5, Szydłowiec

– tel: 505-279-825

– mail: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

– priv na Facebooku: Nasz Szydłowiec 

Już niebawem artykuł sponsorowany na temat firmy Łukasza Jakubowskiego, a póki co zapraszamy na jego facebooka Luk – Mas Zdrowie i Relaks – SPA Pod Dębem

Zapraszmy do obejrzenia video z momentu podpisania porozumienia w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” oraz krótkiej rozmowy z Łukaszem TUTAJ

 BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH