Półtoraroczna Hania Kliszewska mieszka wraz z rodziną w Baraku koło Szydłowca. Jest wcześniakiem, zmaga się z wodogłowiem pokrwotocznym, przeszła wylewy trzeciego i czwartego stopnia. Jest opóźniona w mowie i w poruszaniu się. 

O jej sytuacji pisaliśmy już i prosiliśmy o pomoc TUTAJ, wówczas kwotę która była potrzebna udało się uzbierać dosyć szybko m.in dzięki naszym fanom.

Ostatnio otrzymaliśmy kolejną wiadomość od małej Hani, a konkretnie od jej mamy. Oto jej treść:

Witam. To znów ja – mama Hani wojowniczki, z kolejną prośba. Początek roku to czas rozliczenia swoich zeznań PIT. Prosimy o przekazanie 1% z podatku dla Hani i jej brata. Wszystkich ludzi dobrej woli, firmy, instytucje, osoby prywatne, biura rachunkowe o przekazanie nam 1%. Dzięki temu sfinansujemy wizyty lekarskie, sprzęt specjalistyczny i zajęcia rehabilitacyjne. Małe życie w naszych rękach. Jak przekazać 1%?KRS 0000037904 Cel szczegółowy 19122 Kliszewski Aleksander i Hanna Bardzo dziękujemy za udostępnienie informacji i pomoc. Szukamy chętnych osób do rozpowszechniania naszych ulotek i wizytówek z kalendarzykami w aptekach, gabinetach kosmetycznych, sklepach, urzędach, biurach rachunkowych, uczelniach, wśród znajomych. Potrzebną ilość dostarczymy w wyznaczone miejsce osobiście lub pocztą.

Warto pomagać! Tym bardziej, że maleńką Hanię również w nowym 2018 roku czekają zabiegi i żmudna rehabilitacja, które są bardzo kosztowne.