Zuzy Gadowskiej w Szydłowcu nikomu nie trzeba przedstawiać. Zuza to artystka, która prezentowała się szydłowieckiej publiczności wielokrotnie, śpiewając, grając na skrzypcach, gitarze lub ukulele, w przeróżnych muzycznych odsłonach.

Kiedy wydawało się, że Zuzie pisana jest kariera solowa zaskoczyła nas tym, że już niebawem zadebiutuje ze swoim nowym zespołem (wcześniej zagrała kilka koncertów pn. Zuza Gadowska Band ze swoimi kolegami).

Mellow Monday, tak nazywa się nowy muzyczny projekt w którym weźmie udział Zuza, co w tłumaczeniu oznacza „łagodny poniedziałek” i to chyba trafna nazwa, ponieważ wielu z nas poniedziałków nie lubi a z muzyką Mellow Monday mogą być łatwiejsze do zniesienia.

Członków zespołu Mellow Monday połączyła pasja do muzyki. Zespół gra autorskie utwory, w których przewijają się przeróżne gatunki muzyczne.

Naszym celem jest pielęgnowanie własnej twórczości i wrażliwości muzycznej oraz przekazywanie słuchaczom energii płynącej z dźwięków” – opowiada nam Zuza Gadowska, wokalistka Mellow Monday

Zespół poznał się na studiach, ponieważ wszyscy ukończyli lub jeszcze studiują ten sam kierunek „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”.

Skład:

  • Zuza Gadowska – wokal główny, skrzypce
  • Monika Zychowicz – drugi wokal, chórki
  • Wiktor Michalczyk – perkusja
  • Alicja Zawisza – gitara
  • Gabriel Kowalczyk – pianino
  • Tomasz Kura – gitara basowa

Już jutro 28 kwietnia zespół szykuje oficjalną premierę swojej pierwszej piosenki, która zostanie przedstawiona szerszej publiczności. W czwartek o godzinie 19.00 na kanale You Tube zespołu będzie mogli posłuchać premiery pt. „Pudło”.

TUTAJ 

Natomiast w sobotę 30 kwietnia debiutancki koncert Mellow Monday. Zespół zagra w Kielcach w Ferment Neobistro podczas Koncertu Charytatywnego dla Zuzi. Życzymy powodzenia, obserwujemy i czekamy na koncert w Szydłowcu!