25 osób z organizacji Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, w dniu 05.07.2018 roku wzięło udział w wyjeździe do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska.

Tam przez około 5 godzin uczyli się bawiąc. Odwiedzili brzozową zagrodę, krainę zabaw skąd przeszli do oceaniki – zespołu wieloformatowych akwariów z setkami gatunków ryb i wodnych stworzeń
z całego świata. Następnie krótki odpoczynek i poczęstunek. Dalszą zabawę kontynuowali w parku dmuchańców i parku linowym. W drodze powrotnej nie można było nie wstąpić do restauracji.

To jedno z wakacyjnych przedsięwzięć, jakie zorganizowaliśmy dla naszych najmłodszych. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania XIII letniego obozu szkoleniowo-wypoczynkowego w górach. Weźmie w nim udział 60 osób z czterech krajów Europy. Będzie on również miejscem rozpoczęcia nowego sezonu startowego. Otrzymaliśmy już zaproszenia na pierwsze turnieje pod koniec września. Wszystkich chętnych chcących przeżyć przygodę życia z Karate Kyokushin, serdecznie zapraszamy na treningi od września do Zespołu Szkół im. KOP w Szydłowcu przy ul. Kościuszki 39. Szczegółowe informacje wkrótce.

info: Robert Wyciszkiewicz

Więcej zdjęć: