Jak zwykle szydłowieccy zawodnicy nie zawiedli, a szczególną radością napawa wspaniały sukces tych najmłodszych, dla których był to pierwszy start w tej szczególnej formule a w dodatku od razu w prestiżowej imprezie. Osiągnięty wynik jest nie tylko znaczącym sukcesem sportowym rangi ogólnokrajowej, ale przede wszystkim stanowi doskonały prognostyk na przyszłość.

I miejsce w kategorii wiekowej do 10 lat zajęli : Tytus Czubak, Kacper Banaszczyk ,Dawid Ostrowski

IV miejsce w kategorii wiekowej 10-12 lat : Agnieszka Misiowiec, Michał Zdziech, Makary Gołąbek

II miejsce w kategorii wiekowej 12-14 lat : Olga Wietrak, Wojciech Dobrzański, Daniel Ozimek

I miejsce w kategorii wiekowej 14-16 lat : Angelika Magda, Jakub Wyciszkiewicz, Mateusz Wietrak

 

Warto podkreślić, że w rankingu drużynowym pod względem ilości zdobytych trofeów, reprezentacja Szydłowca (nie należąca do najliczebniejszych i nieposiadająca zawodników startujących w kategorii seniorów) uplasowała się na trzecim miejscu.

Także w trwających obok współzawodnictwa sportowego licznych rozgrywkach i zabawach na wesoło, przygotowanych z myślą o najmłodszych a utrzymanych w konwencji festynu rodzinnego, nie było konkurencji w której nie znaleźlibyśmy się w ścisłej czołówce. Wspaniała sportowa atmosfera, integracja, emocjonująca rywalizacja sportowa ale i gry i zabawy dla tych najmłodszych i tych nieco starszych – to wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci uczestników. W wyjeździe na turniej udział wzięło ogółem ok. 50 osób – prócz zawodników, również naszych sympatyków oraz rodzin najmłodszych adeptów sztuki Karate, dla których start w tak dużej imprezie sportowej był wielkim przeżyciem. Doskonałe wyniki i wspaniały doping oraz wspólna zabawa sprawiły, że bez wątpienia byliśmy jedną z najbardziej zauważalnych ekip turnieju.

info i foto: MUSHIN