Jak się okazuje uchybienia były ogromne. Z ich powodu wielu burmistrzów, wójtów, radnych powiatowych i miejskich straci swoje mandaty w ciągu najbliższego miesiąca.

Szczegółowa kontrola dotknie również Szydłowiec, ale tylko w gminie. Z ostatnich informacji wynika, że w powiecie skład rady nie ulegnie zmianie.

Najbardziej bolesny cios skierowany przez NIK uderzy w burmistrza Artura Ludwa, z danych które otrzymaliśmy dowiadujemy się, że Artur Ludew przy poprawnym liczeniu głosów nie powinien być w ogóle w drugiej turze. Powinni spotkać się w niej Andrzej Jarzyński i Sławomir Nojek. Co teraz?

Sporo zmian szykuje się w składzie rady miejskiej. Swoje mandaty stracą: Paweł Bloch, Krzysztof Gula, Marek Plewa, Maciej Kapturski i Paweł Surdy. Czy Ci, którzy przegrali z nimi bezpośrednio zacierają już ręce?

Szykuje się również zmiana na stanowisku wójta w gminie Orońsko, tam również źle policzono głosy.

Sytuacja jest jeszcze gorsza w wielu innych częściach Polski. U nas zmiany będą kosmetyczne, a np. w Suwałkach do wymiany jest 90% samorządu.

Jakby tego było mało Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła wczoraj, że w wyborach prezydenckich, ale możliwe, że też w parlamentarnych, głosy będą liczone ręcznie. Czyżby skorumpowane komputery na stałe zostały zamienione na uczciwych ludzi?

Informujemy, że powyższy tekst to jedynie niewinny żarcik z okazji popularnego 1 kwietnia prima aprilis 🙂 Mamy nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony. Jednocześnie informujemy iż od tej chwili wszystkie komentarze pod tym artykułem zostają skasowane, a nowe nie zostaną dopuszczone do publikacji. Artykuł jednak pozostanie na pamiątkę. Jeszcze raz, aby było jasne to tylko: PRIMA APRILIS 🙂 Wielu udało się nabrać, więc zamierzony skutek osiągnięty 🙂