Na szczęście Marta Gromek (bo to o niej mowa) i jej rodzina ma wielu przyjaciół, którzy w momencie ruszyli z pomocą. W internecie ruszyła wielka akcja wsparcia dla poszkodowanej rodziny.

Przeprowadzane są aukcje internetowe oraz zbiórka pieniędzy, które mają pomóc w odbudowie spalonego domu. Zbierana jest żywoność, ubrania, zabawki dla dzieci. 

Pieniądze można wpłacać robiąc przelew na konto Mamy Marty :

Sasin Irena

Stacja Kolejowa 2/2

26-502 Jastrząb

Nr konta: 53911500020081080087740001 Z dopiskiem : Pomoc lub osobiście na terenie Szydłowca u Piotra Kowalskiego (Nr. Tel. 537 659 060), każda wpłata będzie pokwitowana podpisem osoby wpłacającej.

 

W tym momencie akcję w internecie wspiera ponad 1 300 osób, a do tego organizatorzy pomocy postarali się o wsparcie kilku znanych osób (Tutaj)

Koordynatorem całej akcji jest Piotr Kowalski, który mówi: „Nie możemy być obojętni na ludzką krzywdę, kiedyś taka sama sytuacja może dotknąć każdego z nas. W pojedynkę niewiele znaczymy, razem możemy osiągnąć bardzo wiele, dlatego cieszy tak pozytywny odbiór akcji pomocy dla Marty i jej rodziny. Zapraszam do licytowania na naszych aukcjach, gdzie znajdziecie naprawdę wiele ciekawych fantów. Mamy również zamiar zorganizowania koncertu charytatywnego. Bądźcie z nami!Pomagajcie!”

A poniżej kilka przydatnych linków by lepiej zapoznać się z tragedią jaka dotknęła rodzinę Marty Gromek oraz by wziąć udział w akcji pomocy:

AUKCJE ALLEGRO

FAN PAGE – FACEBOOK

EVENT/WYDARZENIE – FACEBOOK

Pamiętajcie! Każda pomoc się liczy! Nawet ta z pozoru najmniejsza!

Wszystkie prawa zastrzeżone przez www.naszszydlowiec.pl –

Zabrania się kopiowania i powielania informacji ze strony