Zmiana wizualna na portalu www.naszszydlowiec.pl została Wam przedstawiona i zdaje się, że powoli już się do niej przyzwyczajacie. 

Pojawiło się oczywiście kilka krytycznych uwag, ale praktycznie wszystkie były anonimowe, więc według nas nic nie znaczące. Ogromne podziękowania należą się za to tym, którzy zdecydowali się osobiście pochwalić nowy wygląd i zauważyć kilka rzeczy, które warte byłyby poprawienia. Wszelkie uwagi bierzemy do siebie i obiecujemy, że z pewnością portal będzie ulepszany. Najbardziej cieszą jednak te dobre słowa, które są nagrodą za wielomiesięczną pracę przy tej wersji. Wiadomości typu: „świetna ta nowa wersja! Kto ją zrobił?” lub „świetnie to rozwiązaliście? czyj ten znakomity pomysł?” powodują uśmiech na naszych twarzach 🙂

Dziś przedstawiamy Wam nowy logotyp portalu. Chcieliśmy, żeby był to logotyp minimalistyczny w swoim przekazie i kolorystyce. W związku z tym, że nowa wersja Naszego Szydłowca utrzymana jest w kolorystyce biało – czerwonej, tak samo jest też również z logo.

Napis „Nasz Szydłowiec” jest zwyczajny, bez żadnych „wywijasów”, natomiast zarys zabytków widoczny na logotypie jest zarysem dość skromnym, ale pokazującym najważniejsze szydłowieckie miejsca czyli: kościół św. Zygmunta, Ratusz Miejski oraz Zamek.

Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczaicie się do nowego logo i nowego wyglądu portalu. Nam nie przychodzi to łatwo, ale czas ponoć jest lekarstwem na wszystko 🙂

W tym miejscu warto wspomnieć, że za nową wersję portalu odpowiedzialne są firmy: GrafikaPRO oraz TwojaGrafa

Za logotyp jak zwykle odpowiedzialna jest firma: Meduza Media – Studio Reklamy i Druku