Cały czas również czekamy na miłośników sztuki kabaretowej. Jeśli chcecie przyczynić się do budowy lepszego świata nie śmiertelnie poważnym marudzeniem, ale satyrą, kpiną i śmiechem wobec absurdów naszego życia, politycznego, gospodarczego, społecznego i codziennego?

Zgłoście się koniecznie BO! rozwiniecie twórczo skrzydła, spożytkujecie dobrą energię i poczucie humoru, 1001 innych powodów, a przy tym wszystkim nieźle się uśmiejecie.

I jeszcze jedna propozycja. 17 marca br. Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu – Zamek zaprasza do udziału w projekcie zatytułowanym „SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO”.

Główną ideą tego działania jest wyszukiwanie, prezentacja i promowanie talentów m.in. wokalnych, instrumentalnych, teatralnych, kabaretowych, tanecznych, itp. itd.

Tego dnia „Scena Zamek”będzie otwarta dla każdego, nieważne czy ktoś gra czy śpiewa, tańczy czy rysuje, występuje solo czy w duecie, w zespole czy w orkiestrze. Tego dnia każdy może zgłosić się do nas i pokazać publiczności co go kręci, niezależnie od płci, wieku czy też poziomu umiejętności.

My ze swojej strony zapewnimy miłą i przyjazną atmosferę, nie krytykujemy, nie oceniamy, wspieramy dobrym słowem i pomocą organizacyjną. Postaramy się również doradzić, podpowiedzieć i podtrzymać na duchu.

Aby wziąć udział w projekcie należy wyłącznie odważyć się, przeczytać regulamin, wypełnić i wysłać zgłoszenie (regulamin i karta zgłoszenia do pobrania na www.sckzamek.pl

Szczegółowe informacje na temat wszystkich działań u Agnieszki Klepaczewskiej , tel. 048 617 10 29 ; 617 02 96

e-mail: a.klepaczewska@sckzamek.pl