Szydłowianka w kilka minut strzeliła dwa gole i na przerwę schodziła wygrywając 2:1. Najpierw w 30 minucie do siatki przeciwnika trafił Łukasz Janik, a w 34 minucie swojego pierwszego gola w sezonie zaliczył Jarosław Gołda.

Na drugą połowę piłkarze z Szydłowca wychodzili dość pewni siebie, szybko jednak ta ich pewność została zmącona, ponieważ Michał Wiatrak w 48 minucie otrzymał za zagranie ręką czerwoną kartkę. 

Wilga wykorzystała gre w przewadze i w 55 minucie doprowadziła do wyrównania i gdy zdawało się, że dla ekipy z Szydłowca lepiej już nie będzie w 67 minucie czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gospodarzy co wyrównało przebieg gry.

Szydłowianka po pasjonującej walce dopieła swego i w 77 minucie zdobyła bramkę. Strzelcem zwycięskiego gola okazał się Błażej Miller, najlskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik drużyny z Szydłowca.

 

Wilga Garwolin – Szydłowianka Szydłowiec ( 1 : 2 ) 2 : 3

Piorun 20′ Makulec 55′ – Ł. Janik 30′ , Gołda 34′ Miller 77′

Żółte kartki: Piorun, Wachnicki, Szczęśniak ( Wilga ) Wiatrak, P. Kobylarczyk ( Szydłowianka )

Czerwone kartki: Michał Wiatrak 48′ ( Szydłowianka ) Bartłomiej Szczęśniak 67′ ( Wilga )

 

Portal www.naszszydlowiec.pl serdecznie gratuluję zwycięstwa na inaugurację, dzięki czemu nasza drużyna awansowała na szóstą pozycje w tabeli. W najbliższej kolejce Szydłowianka w Szydłowcu podejmie zespół Okęcia Warszawa.

Szczegółową relację znajdziecie na portalu www.szydlowianka1946.pl praktycznie minuta po minucie !