W sobotę 14 grudnia oficjalnie otwarto biuro poselsko – senatorskie poseł na Sejm RP Agnieszki Górskiej.

W uroczystym otwarciu udział wzięli m.in lokalni samorządowcy startując z list Prawa i Sprawiedliwości, działacze PiS w powiecie szydłowieckim, sympatycy i znajomi.

Biuro Agnieszki Górskiej poświęcił ks. Marek Kucharski proboszcz parafii św. Zygmunta, który poprowadził również modlitwę w intencji Ojczyzny i lokalnej wspólnoty. Ks. proboszcz wręczył poseł Górskiej piękne godło Rzeczypospolitej wykonane przez misjonarzy w Afryce ze skrzydeł motyli. Spotkanie było również okazją do świątecznych życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Pozwólcie wyrazić mi ogromną radość, że ziemia szydłowiecka pierwszy raz od 1991 roku ma posła na Sejm RP. Chciałabym bardzo wszystkim podziękować za pomoc w osiągnięciu naszego celu, ponieważ od bardzo dawna staraliśmy, aby mieć posła z naszego terenu. Zapraszam wszystkich do dalszej współpracy” – powiedziała poseł Agnieszka Górska.

Biuro poselsko – senatorskie poseł Agnieszki Górskiej mieści się w Szydłowcu na ulicy Zamkowej 3a, będzie czynne trzy razy w tygodniu: we wtorek od 12 do 18 i środę oraz piątek od 9 do 15. Telefon: 795 – 050 – 102