Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło wszystkich kandydatów w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Znamy nazwiska kandydatów do Sejmu RP i Senatu RP. 

Radomski oddział PiS przedstawił kandydatów do Sejmu w okręgu nr 17 oraz do Senatu z okręgów 49 i 50 – Radom, podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej przy pomniku Lecha i Marii Kaczyńskich w Radomiu.

Swoją przedstawicielkę na liście będzie miał powiat szydłowiecki. Do Sejmu z miejsca nr 7 na liście PiSu startować będzie Agnieszka Górska z Szydłowca, obecnie sprawująca mandat radnej sejmiku województwa mazowieckiego.

„Jedynką” w Radomiu będzie Marek Suski. W dalszej kolejności skład radomskiej listy PiS prezentuje się następująco:

2. Radosław Fogiel, 3. Anna Kwiecień, 4. Andrzej Kosztowniak, 5. Dariusz Bąk, 6. Ewa Białecka, 7. Agnieszka Górska, 8. Jan Rejczak, 9. Ewa Markowska Bzducha, 10. Leszek Margas, 11. Aurelia Michałowska, 12. Dorota Paczyńska, 13. Karol Burek, 14. Kinga Kołaga, 15. Mariusz Dziuba, 16. Łukasz Mierzejewski, 17. Marian Łukasiewicz, 18. Jan Strzeżek

Do Senatu RP w powiecie szydłowieckim Prawo i Sprawiedliwość proponuje wyborcom głosowanie na Wojciecha Skurkiewicza.

Za mną stoi zespół, który w najbliższych wyborach będzie walczył o zwycięstwo, żeby kontynuować dobrą zmianę, żeby te wszystkie reformy, które wprowadziliśmy, zostały utrzymane, a nawet rozwinięte (…). To mieszanka młodości z doświadczeniem, to najlepsza drużyna w historii startów z Radomia do Sejmu i Senatu. Mam nadzieję, że uzyskamy więcej mandatów, niż do tej pory. Będziemy walczyć nawet o 7 mandatów” – mówił lider listy, Marek Suski.