Informacja przekazana przez Banaszczyka została nagrodzona gromkimi brawami, a statuetkę i gratulacje w imieniu Miasta i Gminy Szydłowiec odebrali burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński i przewodnicząca Rady Miejskiej Krystyna Bednarczyk.

Spośród nominowanych w Plebiscycie szesnastu wydarzeń, realizacja projektu kluczowego zdobyła najwięcej (blisko 500) głosów. Rywalizacja w tej kategorii była naprawdę wyrównana, ponieważ między pierwszym a siódmym miejscem było tylko 100 głosów różnicy. Serdecznie gratuluję i życzę sukcesów w daleszej realizacji projektu

– powiedział Marcin Banaszczyk

To bardzo motywujące otrzymać wyróżnienie świadczące, że nasi mieszkańcy doceniają wysiłki samorządu i cieszą się z odnowy zabytkowych obiektów, dzięki której nasze miasto pięknieje. Historyczne przedsięwzięcie jakim jest realizacja projektu kluczowego, to wydarzenie mające duże znaczenie nie tylko dla gminy Szydłowiec, ale dla całego Mazowsza. Inwestując w odnowę zabytków inwestujemy w lepszą przyszłość. Składam serdeczne podziękowania dla czytelników portalu naszszydlowiec, którzy zdecydowali się wybrać ten ważny projekt. Cieszę się również, że taki plebiscyt został zorganizowany co jeszcze raz pokazuje, że właścicielowi portalu zależy na dobru i rozwoju naszego miasta.

– powiedział burmistrz Szydłowca Andrzej Jarzyński

Po ogłoszeniu wyników w internecie pojawiły się różne głosy, że realizacja projektu kluczowego to nie wydarzenie, że nie słuszenie wygrała, że powinna wygrać Akcja „Ratujmy Roja” lub inne nominowane wydarzenie. Mimo wszystko wygrał Projekt Kluczowy, który wybrało blisko 500 osób. 

A czy nie jest to wydarzenie? Jest! i wielu pewnie nie zdaje sobie sprawy jak ważne może być to wydarzenie jeżeli chodzi o przyszłość miasta. A może być to przyszłość naprawdę ciekawa, jeżeli tylko ktoś z głową i kompetentnie przełoży realizację projektu na zyski dla miasta. Może być to również gwóźdź do trumny dla Szydłowca, ale z osądami wstrzymajmy się jeszcze kilka lat. Lepiej być dobrej myśli.

Na koniec jeszcze raz warto przypomnieć Wydarzeniem Roku 2012 w Szydłowcu w Plebiscycie „Nasz Szydłowiec 2012” została REALIZACJA PROJEKTU KLUCZOWEGO!

{phocagallery view=category|categoryid=139|limitstart=0|limitcount=0}