Wszyscy wybierali sie na ten mecz w bardzo dobrych humorach, a obiecana po meczu niespodzianka dodatkowo te humory poprawiała. W składzie Chemika nie brakuje bowiem reprezentantek Polski w siatkówce, byłych i obecnych.

W drodze do Ostrowca stwierdziliśmy, że skoro mamy trzech fotografów amatorów z bardzo dobrym sprzętem to zorganizujemy konkurs na najlepszą fotkę z tego meczu. Będziecie mieli okazje być ekspertem – zdjęcia są już w galerii (link poniżej).

Oczywiście nie zabrakło zdjęć wykonanych telefonem, które zapewne spotkacie na portalach społecznościowych siatkarek Rodzinnej Akademii Sportu. 

Całe spotkanie wygrały o oczywiście aktualne Mistrzynie Polski 3:0, ale nie mogło być inaczej skoro spotkały na swej drodze beniaminka tych rozgrywek. Wyjątkowy akcent miał ten mecz z powodu dawnej ostrowieckiej przynależności klubowej, dwóch zawodniczek Chemika i reprezentacji Polski: Aleksandry Jagiełło i Katarzyny Mróz (siostry Agaty Mróz).

Dla nas trenerów RAS najważniejsze było, gdy Pani Agnieszka Bednarek-Kasza, (żona naszego mentora trenera Wojciecha Kaszy) przyjęła od nas prezent urodzinowy, koszulke RASzostki z nr 29 (ponieważ tyle właśnie kończyła lat) oraz foldery reklamujące Szydłowiec, zachęcając do odwiedzin naszego miasta.

Dodatkowo mogliśmy wykonać wspólne foto z zawodniczkami Chemika i KSZO. Pani Agnieszka przekazała w imieniu własnym na kolejny Turniej Ogólnopolski (28.02-01.03) koszulkę meczową dla najlepszej zawodniczki i zebrała dla nas podpisy wszystkich zawodniczek i trenera Chemika Police.

Niestety zaplanowane dłuższe spotkanie po meczu nie mogło dojść do skutku gdyż zawodniczki wracały tego samego wieczoru do Polic. My pożegnaliśmy naszą znajomą, opuścilismy gościnne mury hali sportowej KSZO i udaliśmy się w drogę powrotną do domu.

Niebawem zmagania – w ZS im. JP II- kobiet i mężczyzn zapraszamy od soboty godzina 9:00.

Dziękujemy Panu Michałowi Czerwińskiemu, przedstawicielowi operatora sieci komórkowej PLUS, za możliwość bezpłatnego obejrzenia spotkania.

Grzegorz Nowak

rasostrowiec2

OBSZERNY FOTOREPORTAŻ TUTAJ 🙂