Siatkarki z Publicznej Szkoły Powiatowej nr 2 im Jana Pawła II w Szydłowcu zajęły II miejsce w półfinale międzypowiatowym Ziemi Radomskiej w piłce siatkowej.

W ostatnim czasie dziewczęta z szydłowieckich szkół podstawowych dostarczają nam wiele emocji sportowych swoją grą w półfinałach międzypowiatowych w różnych dyscyplinach. Niedawno pisaliśmy o sukcesach koszykarek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu, a tym razem o siatkarkach z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Szydłowcu.

Podopieczne Grzegorza Nowaka w zawodach międzypowiatowych rozegranych wczoraj w Wolanowie, w półfinale turnieju pokonały drużynę Skrzyńska 2:1 i uległy drużynie z Wolanowa 1:2.

Jak przeczytać możemy na Facebooku szkoły, choć to dziewczęta z Szydłowca były bliższe zwycięstwa, po zaciętym piątym secie, prowadząc 14:11, niestety finalnie przegrały 14:16.

Skład drużyny : kapitan: Maja Biegaj , Wiktoria Jachimczyk , Maja Cieloch, Hanna Rafalska, Daria Stopa, Nadia Cyrańska, Oliwia Gąska, Oliwia Biela , Kamila Malmon.
Trener drużyny siatkarek: Grzegorz Nowak.

Info i Foto: