Jurek pomimo wielu obowiązków poświęcił nam swój cenny czas, a gdy zobaczył z czym do niego przyjechaliśmy jego ciekawość jeszcze bardziej wzrosła. Mowa tutaj oczywiście o ogromnym banerze (12 metrów szeroki, 1,3 metra wysoki), na którym mieszkańcy Szydłowca podczas 21 Finału WOŚP 13 stycznia puszczali przysłowiowe „oczko” z okazji finału do Jurka i Fundacji wpisując pozdrowienia, życzenia lub rysując coś.

Gdy zaczęliśmy baner rozwijać Jurek był pod wrażeniem, mówiąc: „o tak, o coś takiego chodziło! to jest to!”.

W momencie pojawił się Pan z kamerą z internetowej telewizji owsiaknet i zaczął kręcić film, który z pewnością niedługo będzie dostępny w internecie. 

 

Jurek cieszył się również z obrazków przygotowanych przez dzieciaki z Szydłowca podczas „Orkiestrowego balu karnawałowego”, z prezentów od burmistrza Szydłowca oraz z filmu podsumowującego 21 Finał WOŚP w Szydłowcu.

 

Choć się tego nie spodziewaliśmy (bo to my jechaliśmy do Jurka z prezentami) Jurek obdarował nas ogromną liczbą prezentów: kalendarze, znaczki, plakaty z autografami, koszulki, płyty CD i DVD itd. Naprawdę było tego sporo 🙂

 

Nie mogło zabraknąć pamiątkowych zdjęć z Jurkiem , przecież taka okazja zbyt często się nie zdarza. Jurek ochoczo stawał do wspólnych fotografii, cały czas żartując i opowiadając o fundacji.

Był również czas na krótkie wymiany zdań, okazało się że jest to człowiek bardzo pogodny, przyjaźnie nastawiony do ludzi, nie wywyższający się. 

Również współpracownicy Jurka w fundacji będą przez nas miło wspominani.

 

Choć krótka to była wizyta, to i tak na długo zostanie zapamiętana przez członków szydłowieckiego sztabu. 

Pozdrawiamy Jurka i całą fundację WOŚP i dziękujemy za spotkanie i ciepłe przyjęcie! Zapraszamy do Szydłowca!

{phocagallery view=category|categoryid=152|limitstart=0|limitcount=21|imageordering=5}