PG 1 i PG 2 w Szydłowcu, PG w Jastrzębiu, PG we Wsoli, PG Nr 2 w Kozienicach, PG w Jasieńcu, PG Nr 2 w Pionkach, PG w Chlewiskach, PG w Przytyku i PG w Gniewoszowie, CKUiZ w Pionkach, ZS Nr 1 w Kozienicach, ZSL w Zwoleniu, KLO w Garwolinie, ZSP w Solcu n/Wisłą, ZSP Nr 2 w Pionkach, ZSP w Iłży oraz LO w Iłży.

W roli konferansjerów wystąpili Patrycja Petniak i Patryk Wołoszyn.

Uczestnicy konkursu wykazali się profesjonalnymi umiejętnościami wokalnymi, doskonałą interpretacją prezentowanych utworów, a nawet zdolnościami aktorskimi. Nie tylko soliści zasłużyli na pochwałę, ale również występujące zespoły: „Fanatycy” z Garwolina, „Union Jack” z Kozienic oraz zespół z PG w Chlewiskach. Ogromne wrażenie na słuchających wywarła znakomita gra młodych artystów na różnorodnych instrumentach muzycznych.

Wyniki półfinału I Mazowieckiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej przedstawiają się następująco: – w kategorii gimnazja 1 miejsce zajęła Ada Woźniak z PG w Gniewoszowie,

2 miejsce – Zuzanna Gadowska z PG 1 w Szydłowcu,

3 miejsce – Anna Bębenek z PG w Chlewiskach; wyróżniono zespół z PG Nr 2 w Kozienicach, -w kategorii szkoły ponadgimnazjalne 1 miejsce zajęła Karolina Kuźnia z ZS Nr 1 w Kozienicach, 2 miejsce – Igor Chudzik z ZSP Nr 2 w Pionkach, 3 miejsce – Monika Wolbiergier z LO w Iłży; wyróżniono zespół instrumentalno-wokalny „Fanatycy”.

 

Portal naszszydlowiec.pl serdecznie gratuluje Zuzannie i życzy powodzenia w kolejnym czyli finale festiwalu, który odbędzie się w czerwcu w Kozienicach

 

Źródło: www.gmina-pionki.pl