Skład drużyny dziewcząt:

 1. Fijałkowska Emilia 4s

 2. Gozdek Maja 4s

 3. Sujecka Maja 4s

 4. Kobyłecka Ada 4s

 5. Trzeciak Zuzia 4s

 6. Smorongiewicz Klaudia 4s

 7. Smorongiewicz Zuzia 4s

 8. Skrzyńska Natalia 4s

 9. Jurek Julia 4a

 10. Boczek Martyna 4a

 11. Kaczmarczyk Natalia 4a

 12. Gumulak Natalia 4a

 13. Owczarek Daria 3a

Opiekunem drużyny dziewcząt jest Mariola Biegaj – nauczycielka wychowania fizycznego.

Na mazowieckich finałach był obecny Łukasz Wielgus, syn Marka Wielgusa – pomysłodawcy turnieju i organizatorzy z PZPN, którzy wręczyli naszym piłkarkom medale i puchary oraz nagrody rzeczowe, piłki marki Diadora.

Drużyna chłopców z PSP2 w Szydłowcu zajęła III miejsce w finale międzypowiatowym rozgrywając emocjonujące i pełne zaskakujących zwrotów mecze.

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:

 1. Bieniek Krystian 4s

 2. Bucki Jakub 4s

 3. Stefański Jakub 4s

 4. Stryjek Jakub 4s

 5. Sadza Wiktor 4s

 6. Kaluga Kacper 4s

 7. Kołodziejski Maciej 4s

 8. Ziółkowski Piotr 4s

 9. Korba Grzegorz 4s

 10. Grzęda Bartłomiej 4a

Opiekunem drużyny chłopców jest Mirosław Jasiński – nauczyciel wychowania fizycznego.

Wielkim osiągnięciem sportowym może pochwalić się drużyna lekkoatletów z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, która w dniu 10.05.02012 r. w Kozienicach zajęła I miejsce (złoty medal) w czwórboju lekkoatletycznym w Finałach Międzypowiatowych XIV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej awansując do Igrzysk Mazowieckich, które odbędą się we wrześniu 2012 r. Jest to wielki sukces sportowców i opiekuna nauczyciela wychowania fizycznego Marioli Biegaj, którzy wspólną pracą i zaangażowaniem wywalczyli miejsce na podium.

Skład drużyny:1. Jankowski Krzysztof kl. 6b2. Klemarczyk Marek kl. 6a3. Szymański Mikołaj kl.6a4. Biegaj Mateusz kl.5s5. Stępień Mikołaj kl.5s6. Guzik Paweł kl.5sOpiekun drużyny: Mariola Biegaj

Wielkim osiągnięciem sportowym może pochwalić się uczennica Zuzanna Smorongiewicz (na zdjęciu powyżej) z klasy sportowej 4s z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu, która w dniu 23.05.02012 r. zajęła I miejsce (złoty medal) w trójboju lekkoatletycznym w Finałach Powiatowych rozgrywanych w Szydłowcu.

Jest to wielki wspólny sukces uczennicy i opiekuna – nauczycielki wychowania fizycznego Marioli Biegaj, którzy wspólną pracą i zaangażowaniem przy bardzo wysokiej rywalizacji sportowej osiągnęły najwyższe miejsce na podium.