Na miejscu młodzi sportowcy Szydłowianki mieli bardzo dobre warunki do treningu. Zajęcia praktyczne były poprzedzane teorią. Podczas całego zgrupowania nasi młodzieżowcy rozegrali 7 gier kontrolnych. Rywalami naszymi byli zawodnicy klubów: Drukarz Warszawa, Rodzina Kielce, Bucovia Bukowa.

Po całodniowych zajęciach młodzi adepci futbolu naszego Klubu regenerowali siły na basenie „Perła”.

Mamy nadzieję, że nauka wyniesiona z obozu zaprocentuje w niedalekiej przyszłości. Warto wspomnieć, że chłopcy z rocznika 2004/05 awansowali do I ligi radomskiej z imponującym bilansem bramkowym 101:1. Jednocześnie informujemy, że Klub prowadzi nabór uzupełniający w rocznik 2004/05 i rocznik 2002/03. Informacje i zgłoszenia pod numerem tel. 663 790 676.

Zarząd Klubu Szydłowianki, trener, młodzi zawodnicy oraz ich rodzice pragną podziękować wszystkim przyjaciołom i sponsorom za udzielone wsparcie i współpracę z klubem:

Burmistrzowi Szydłowca – Panu Arturowi Ludwowi, Panu Łukaszowi Gnatowi – firma MARK-TRANS (darmowy transport w obie strony),Prezesesowi MKS Szydłowianki Szydłowiec – Panu Sławomirowi Michałkiewiczowi, Zarządowi R.O.Z.P.N, Ekipie z Orlika przy ul. Wschodniej 57 (grającej w czwartek), Panu Mariuszowi Sasalowi, Panu Witoldowi Wydrzyńskiemu – TOOLMEX TRUCK. Podziękowania za pomoc w czasie zgrupowania kierujemy także do Pana Macieja Cendra, oraz opiekunów, którymi byli Tomasz Bialik i Zbigniew Nowek.

Ze sportowym pozdrowieniem – Michał Kowalczyk

szydlowiankamlodziez2