To nie będzie Szydłowiecki Orszak Trzech Króli taki jak zawsze, nie taki jaki pamiętamy, ale organizatorzy zdecydowali się zaproponować inną formę tego radosnego święta.

W godzinach 14.00 – 17.00 organizatorzy zapraszają nas do orszakowego spaceru wyznaczoną trasą, odgadywania zagadek i zbierania pieczęci na specjalnej mapie, którą będziecie mogli pobrać już na dniach. To doskonała atrakcja na świąteczne popołudnie dla całej Rodziny.

Mapę tegorocznego Orszaku i rodzinnej zabawy możecie zobaczyć i pobrać TUTAJ  Szykuje się wspaniała Rodzinna Gra Miejska 🙂

O godzinie 17.00 w kościele św. Zygmunta odprawiona zostanie msza święta za organizatorów i przyjaciół Szydłowieckiego Orszaku Trzech Króli.

Bezpośrednio po mszy świętej o godzinie 18.00 rozpocznie się Radosne Nabożeństwo Epifanii czyli Objawienia Pańskiego. Podczas wydarzenia kolędy zaśpiewają wolontariusze Fundacji Strefa JP2 ,wystąpią również przedszkolaki ze Strefy Karolka.

Msza święta i nabożeństwo będą transmitowane online na fb Szydłowieckiego Orszaku Trzech Króli. Transmisje udostępnimy również na naszym facebooku.

Przy okazji organizatorzy proszą o zachowanie bezpieczeństwa i przestrzegania reżimów sanitarnych.