Zniszczone zostały urządzenia na naszym placu przedszkolnym m.in. podziurawiona zjeżdżalnia, pomazane podpisami ciuchcia oraz zjeżdżalnia, metalowe daszki powykrzywiane, plac zabaw kilkakrotnie został zaśmiecany butelkami po alkoholu, pozostałościami po papierosach i innymi śmieciami, często wyrywane są tuje oraz częstym dewastacjom ulega sam budynek przedszkola. Wandalom mówimy „STOP” to nie jest miejsce waszych spotkań – przypominamy plac ten jest przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym, dostosowany jest również dla dzieci niepełnosprawnych.

DLATEGO APELUJEMY MOCNO DO MIESZKAŃCÓW SZYDŁOWCA, o zgłaszanie na policję zauważonych aktów wandalizmu oraz przebywania osób niepożądanych na naszym placu zabaw po jego zamknięciu. Prosimy o przestrzeganie regulaminu placu zabaw oraz zachowanie bezpieczeństwa podczas przebywania na nim. Dbajmy o miejsce, w którym przedszkolaki spędzają czas w atmosferze zabawy i odkrywania świata oraz siebie. Prosimy również rodziców o uczulenie młodzieży, o nie używanie urządzeń na naszym placu zabaw, gdyż siła z jaka korzystają powoduje uszkodzenia mechaniczne sprzętów.

Wszelakim aktom wandalizmu mówimy „NIE!!!”, nie bądźmy obojętni na sytuacje, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo naszych dzieci.

 

Przedszkole Samorządowe nr 2 „Mali Odkrywcy” z Oddziałami Integracyjnymi

wandalprzed1

wandalprzed3

wandalprzed4