Już dziś zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tegorocznej Gwiazdce na Rynku, czyli szydłowieckim Jarmarku Bożonarodzeniowym, który to odbędzie się 18 grudnia 2016. Pragniemy, ażeby po raz kolejny to było rodzinne święto w sercu naszego miasta.  

Zapraszamy zatem wszystkich wystawców, by zaprezentowali swój dorobek i uszczęśliwili innych tymi cudeńkami na święta. Niech na nowo zagości w naszych rodzinach moda na prezenty domowej roboty! Zapraszamy wszystkich lokalnych artystów, rzemieślników, pasjonatów, a także uczniów szkół na terenie Gminy Szydłowiec i Powiatu Szydłowieckiego. To doskonałą okazja, by zaszczepić wśród młodego pokolenia naszą polską obyczajowość związaną ze świętami Bożego Narodzenia.  

Po raz drugi również zachęcamy do wzięcia udziału w naszych konkursach. Pierwszy kierujemy do uczniów szkół i przedszkoli oraz podopiecznych organizacji z terenu naszego powiatu. To konkurs na NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ DOBROCZYNNĄ. Technika wykonania pracy dowolna. Informację o konkursie znajdziecie u nauczycieli w Waszych szkołach. Drugi zaś skierowany jest do mistrzyń i mistrzów kulinarnych, czyli konkurs na NAJLEPSZY PIERNIK ŚWIĄTECZNY. W obu konkursach do wygrania cenne nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do uczestnictwa i w Jarmarku i w konkursach. Niech ten czas Bożego Narodzenia przysporzy nam wiele radości i pozwoli poczuć niesamowitą rodzinną atmosferę!

Zgłoszenia przyjmowane są na www.strefajp2.pl/gwiazdkanarynku 

 

Z nadzieją na spotkanie na Rynku

Zespół Fundacji STREFA JP2